Wiedza

którą szczyci się firma a-Media to przede wszystkim wysokie kompetencji pracowników i współpracowników, doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu zaawansowanych projektów informatycznych oraz kilkunastoletnie doświadczenie jej własciciela wyniesione z pracy  w branży IT. Wszystko to potwierdzone certyfikatami oraz listami referencyjnymi od największych firm z rynku IT w Polsce oraz wielu klientów końcowych.

 Satysfakcja

klienta oraz naszych partnerów z nami współpracujących jest naszym głównym celem. Elastyczne podejście do potrzeb klienta jest cechą charakterystyczną sposobu naszego myślenia i działania. Świadomość swojej wartości nie generuje żadnych negatywnych dla klientów zachowań a jedynie wzmacnia nasze dążenie do realizacji postawionych przed nami zadań, oczywiście jeśli się już podjęliśmy ich realizacji.              

Doświadczenie

firmy w realizacji projektów informatycznych wynika z ponad piętnastoletniego uczestnictwa w rynku informatycznym i realizacji wielu ogólnopolskich kontraktów nie tylko jako projekt manager lub podwykonawca, ale od 2006 roku również jako główny ich wykonawca. Przez ten czas firma znacząco poszerzyła zakres swoich usług w tym od 2002 roku zajmuje się najnowocześniejszymi bezprzewodowymi technologiami pozwalającymi nie tylko świadczyć lokalnie usługi dostępu do Internetu i usług telefonii voip, ale również budowę rozległych sieci wlan na terenie całego kraju. Główne umiejętności firmy to zarządzanie i realizacja skomplikowanych projektów logistyczno-produkcyjno-usługowych pod presją czasu i jakości ich wykonania.

a-Media to:

  • mała, ale za to elastyczna firma realizująca ze swoimi partnerami duże projekty z zakresu IT,
  • największy lokalny dostawca usług dostępu do Internetu i telefonii voip dla klientów pozbawionych tego medium,
  • pewność wysokiej jakości realizowanych usług,
  • nasze kadry i klienci, którzy korzystają z naszych usług.                                

MOTTO: „czasami lepiej milczeć i wydawać się głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości”


a-Media ul. P.O.W. 6   Sieradz

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      43 65 65 000